جهت مشاهده شفافیت آرا الهام آزاد کلیک کنید

شفافیت آرا
مصاحبه‌های خبری

یکی از مطالبات جدی مردم شهرخور به بهره برداری رسید

نماینده مردم نایین و خوروبیابانک گفت: دستگاه آب شیرین کن شهر خور، یکی از مطالبات جدی مردم شهرستان خوروبیابانک، به بهره برداری رسید.

 

به گزارش صاحب نیوز؛ الهام آزاد بیان کرد: دستگاه آب شیرین کن شهر خور با توجه به کمبود آب قابل شرب در شهرستان خوروبیابانک و کم بهره بودن مردم این شهرستان از آب شیرین، یکی از مطالبات جدی مردم شهرستان خوروبیابانک بود که با پیگیری های متعدد، دستگاه آب شیرین کن در شهر خور نصب شد.

وی ادامه داد: دستگاه آب شیرین کن شهر خور با اعتبار افزون بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان‌ در این شهر نصب شد.

نماینده مردم نائین و خوروبیابانک تصریح کرد: با بهره برداری از این دستگاه افزون بر هشت هزار نفر از نعمت آب شرب سالم برخوردار می‌شوند. این دستگاه ظرفیت تولید روزانه ۵۰۰ متر مکعب آب شیرین را دارد.

وی افزود: مقرر شده بود حدود دو ماه گذشته نصب دستگاه آب شیرین کن، برای استفاده مردم و شهروندان انجام شود که متاسفانه در آن زمان با کمبود فیلتر های منبران مواجه بودیم که نیاز به اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان داشت. با پیگیری هایی که صورت گرفت و با خرید این فیلتر ها، مخزن آب شیرین کن شهر خور روی مدار قرار گرفت.

باپیگیری های نماینده مردم شهرستان های نایین و خوروبیابانک در مجلس شورای اسلامی و همت مسئولان اجرایی شهرستان خوروبیابانک و استان اصفهان، دستگاه آب شیرین کن شهر خور به بهره برداری رسید.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا