درباره الهام آزاد

الهام آزاد در عروسان گلستان از توابع شهرستان خور و بیابانک در خانواده‌ای اصیل، مذهبی و با اخلاص به دنیا آمد. از همان کودکی عشق و علاقه فراوانی به شرکت در مراسم‌های مذهبی و جلسات قرآن داشته و همیشه حضرت زهرا(س)، حضرت زینب (س) و دلاوری این قهرمان کربلا را الگوی زندگی خود قرار داده است و با این الگوگیری همواره نسبت به حفظ شعائر اسلام و قرآن و دفاع از مظلومان اهتمام ویژه دارند. دفاع زینب گونه از مظلوم از کودکی در ایشان نهادینه شده، مسیر و هدف زندگی را مشخص نموده و موجب اشتیاق نامبرده در رشته حقوق گردیده و هم اینک در مقطع دکترای حقوق بین الملل مشغول به تحصیل می‌باشد. شغل وکالت در محاکم دادگستری را با انگیزه و هدف خدمت و دفاع از مظلومان جامعه انتخاب نموده و با تدریس در دانشگاه‌های مختلف، با انرژی مضاعف در پرداخت زکات علم خود، با آموزش در این حیطه فعالیت داشته‌اند.

عضو و دبیر کمیسیون اصل نودم

رئیس کمیته حقوقی و قضایی اصل نودم

رئیس فراکسیون حقوقی و پیشبری قوانین

عضو شورای فرهنگی و اجتماعی زنان و خانو

الهام آزاد نماینده مردم شریف نایین و خوروبیابانک در مجلس شورای اسلامی، عضو کمیسیون اصل نود قانون اساسی و عضوشورای فرهنگی و اجتماعی‌ زنان شورای عالی انقلاب فرهنگی

شغل وکالت در محاکم دادگستری را با انگیزه و هدف خدمت و دفاع از مظلومان جامعه انتخاب نموده و با تدریس در دانشگاه‌های مختلف، با انرژی مضاعف در پرداخت زکات علم خود، با آموزش در این حیطه فعالیت داشته‌اند.

اینک با قلبی مهربان، اراده ای مصمم و با ایمان و اعتقادی راسخ به فضل و رحمت الهی گامی محکم در جهت خدمت رسانی و خدمت گزاری با روحیه جهادی به مردم ایران عزیز به خصوص مردم شهرستان‌های نائین و خور و بیابانک در سنگر مجلس شورای اسلامی برداشتند و با رای اکثریت مردم شریف نایین و خوروبیابانک توفیق نمایندگی مردم در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خدمت یافتند
ایشان با کسب اکثریت آرای هیات رئیسه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به عنوان عضو کمیسیون اصل نود انتخاب و با حکم دکتر قالیباف ریئس مجلس شورای اسلامی به عنوان عضو شورای فرهنگی و اجتماعی‌ زنان شورای عالی انقلاب فرهنگی منصوب گردیدند.

سخنگـــــــوی فراکسیون کارآفرینان

دبیر مجمع نمایندگان استان اصفهان

نماینده زنان آسیاپاسفیک در ipu

عضو هیات رئیسه شورای اجرایی(IPU) مجلس شورای اسلامی