گزارش به مردم

سرکار خانم آزاد نماینده مردم شریف نایین و خوروبیابانک در ادامه سرکشی به حوزه انتخابیه و دیدار با مردم شریف حوزه انتخابیه از روستای مصر،فرحزاد ومزرعه امیر آباد بازدید و به بررسی و پیگیری مشکلات مردم پرداختند.

نماینده مردم در حضور مردم عزیز خطاب به مسئولان همراه به ایراد مطالبی پرداختند و منطقه مصر را محل حضور و در معرض دید گردشگران بین المللی و داخلی دانستند که نیاز به رسیدگی و توجه بیشتر دارد.

وضعیت نامناسب عمرانی و رفاهی مردم منطقه حاصل کم‌کاری و نبود روحیه مسئولیت پذیری در مسئولین است که به‌هیچ وجه قابل پذیرش نیست و بنده به عنوان نماینده مردم و با استفاده از بازوی نطارتی مجلس پیگیر این امر و احقاق حقوق مردم خواهم بود.

شرکت در نماز جمعه شهر خور وسخنرانی درجمع مردم از برنامه های دیگر نماینده مجلس شورای اسلامی بود وی طی سخنانی باتبریک ۵مرداد سالروز اقامه نمازجمعه باتکریم امام جمعه محترم شهرخور،عدالت،اقتصادومعیشت وفرهنگ راشعار‌و راهبرد مجلس یازدهم عنوان کردند ودرادامه قرارداد ایران وچین را بررسی نمودند.
رفع موانع تولید واقتصاد مقاومتی،نگاه به داخل رفع مشکلات مسکن وخودرو رااولویت مجلس بیان کردند وبه پیگیری های خود در زمینه گازرسانی روستاها،بهداشت تامین بودجه راه سازی پرداختند.

دیدار بافرمانده جدید ستاد انتظامی وشرکت درنمازجماعت مغرب وعشا وسخنرانی در‌ مسجد الزهرای خور از دیگر برنامه های نماینده مردم بوده است.

بازدید از روستای مصر و فرحزاد

مزرعه امیر آباد

 

رونمایی از کتاب صبر و سلامت

 

 دیدار بافرمانده جدید ستاد انتظامی

ثبت دیدگاه جدید