جهاد تکمیل بیمارستان افضلیان نایین+ویدیو

0
61

سرکار خانم آزاد نماینده مردم شریف شهرستان‌های نایین و خوروبیابانک در مجلس شورای اسلامی در روز عید سعید فطر به سخنرانی و ارائه گزارش در جمع نمازگزاران پرشور حاضر در امامزاده سلطان سیدعلی شهرستان نایین پرداختند.

ایشان در قسمتی از ارائه گزارش خود به پیگیری‌های صورت گرفته،جذب اعتبارات و تشریح وضعیت بیمارستان افضلیان که بزرگترین بیمارستان شرق استان اصفهان خواهد بود پرداختند.

نماینده مردم شریف نایین و خوروبیابانک همچنین دلیل اتهام پراکنی به سمت خدمتگزار مردم توسط تعداد #انگشت_شماری را عدم باور آنان به جذب این اعتبارات در این بحران اقتصادی برای شهرستان دانستند.

سرکار خانم آزاد در ادامه به تشریح این مطلب پرداختند که اگر زیر ساخت بهداشت و درمان مناسبی داشته باشیم،قطعا دیگر کمبود متخصص و نیروی انسانی نخواهیم داشت.

سرکار خانم آزاد همچنین در ادامه با اشاره به اینکه در برخی محافل از عدم امکان بهره برداری از این بیمارستان تا پایان سال ۱۴۰۲ سخن گفته شده است، تاکید کردند اگر فعل “خواستن” را صرف کنیم، قطعا شاهد تکمیل این بیمارستان تا پایان دوره خدمتگزاری خواهیم بود.

اهم پیگیری‌ها و اعتبارات به شرح ذیل:
با پیگیری سرکار خانم آزاد در سال ۹۹ مناقصه سیم کشی، لوله کشی و کاشی کاری ‌و… انجام و درپاییز ۱۴۰۰ این بخش از پروژه تکمیل و تحویل داده شد.

🔸️اعتبار تخصیص داده شده به ‌بیمارستان افضلیان از زمانی که به دولت واگذار شده است تا پایان سال ۹۸ تنها چهار میلیارد تومان بوده است.

🔹اعتبار تخصیص داده شده از زمان شروع دوره خدمتگزاری سرکار خانم آزاد با افزایش بیش از چهارصد درصدی به هجده میلیارد تومان رسید.

🔸اختصاص تمام و کمال پانزده میلیارد تومان بودجه در سال ۱۴۰۰که اختیار هزینه کرد آن در حوزه انتخابیه با نماینده می‌باشد به بیمارستان افضلیان
🔸تخصیص سه و نیم میلیارد تومان از محل مسئولیت‌های اجتماعی یکی از شرکت‌های استان اصفهان

🔹برگزاری مناقصه با ارزش نزدیک به پنجاه و دو میلیارد تومان و تعیین پیمانکار بیمارستان افضلیان جهت تکمیل ساختمان اصلی بیمارستان افضلیان

لازم به ذکر است،اسناد و مدارک موارد ذکر شده، در کلیپ‌منتشر شده قابل مشاهده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید