اتصال ۲۳ روستای شهرستان نائین به آب پایدار

0
10
نماینده مردم نائین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی گفت: در جهت حذف آب رسانی با تانکر در سطح شهرستان، تکمیل مجتمع آب‌رسانی روستاهای بهارستان و لای سیاه در دستور کار قرار گرفت و در فاز اول این پروژه ۲۳ روستای شهرستان نائین به آب پایدار متصل خواهد شد.

الهام آزاد نماینده مردم نائین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به پیگیری‌های متعدد در زمینه تکمیل آب‌رسانی به روستاهای دهستان‌های لای سیاه و بهارستان شهرستان نائین اظهار داشت: از آنجا که یکی از مشکلات مهم و زیرساختی روستاهای نائین تامین آب شرب مردم می‌باشد، در جهت حذف آب‌رسانی با تانکر در سطح شهرستان، تکمیل مجتمع آب‌رسانی روستاهای بهارستان و لای سیاه در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: به منظور تسریع در تکمیل این پروژه پیگیری‌های متعددی در سطح ملی انجام شد و جهت تامین بودجه جلسات متعددی با قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) و سازمان برنامه و بودجه برگزار و تاکید شد که هرچه سریع‌تر مجتمع آب‌رسانی روستاهای شهرستان نائین احداث گردد.

آزاد خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته و بازدید میدانی دکتر همت از منطقه با مساعدت قرارگاه محرومیت‌زدایی کشور به فرماندهی سردار حزنی و بسیج سازندگی استان و مدیرعامل آبفای استان اجرای پروژه به بسیج سازندگی محول شد و پروژه آغاز به کار نموده و عملیاتی می‌گردد.

نماینده مردم نائین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در فاز اول این پروژه ۲۳ روستای شهرستان نائین به آب پایدار متصل می‌شوند، یادآور شد: در این پروژه حدود ۱۸ میلیارد هزینه می‌گردد که باعث حذف ۶۰ درصدی آب‌رسانی با تانکر در سطح شهرستان خواهد شد و انتظار می‌رود با همکاری خوب بسیج  سازندگی و آبفا مردم بتوانند به زودی از برکات این پروژه برخوردار شوند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید